pátek 21. srpna 2015

Marionnaud -NOVINKY

Parfumerii Marionnaud najdete v 0.patře Obchodní galerie Šantovka.Z historie....v roce 1984 započal neslýchaný příběh Marcela Frydmana, který poté, co zakoupil první parfumérii, nabídl zákazníkům současně novou koncepci: vybraný prodej kosmetických výrobků s výhodnými cenami ve spojení s odpovídající obsluhou zákazníka.

Přijďte se přesvědčit a zkusit nové vůně:


                                                                                    My Burberry EDT


Představujeme My Burberry EDT, nejnovější kapitolu v příběhu vůně My Burberry. Vytvořen kreativním a výkonným ředitelem, Christopherem Baileyim, ve spolupráci s parfumérem Francisem Kurkdjianem, My Burberry EDT pro ženy je svěží interpretace ikonické EDP. Jasná a povznášející, nová vůně je osobitá a elegantní jako její inspirace, Burberry trenchcoat.

VŮNĚ
Jasná velkoryse květinová, My Burberry EDT zachycuje podstatu jarní květinové zahrady se směsí kvetoucích orosených růží.

Horní tóny
Sladký hrášek a citronový květ

Srdce
Pivoňky, květ broskve a frézie

Základ
Damašková růže, bílý mech a pižmo

KAMPAŇ
Foceno v Londýně fotografem Mariem Testinem, pod kreativním dohledem Christophera Baileyho, britská modelky Kate Moss a Care Delevingne – tváře nové My Burberry kampaně.

Oblečeny do svých trenchcoatů, Kate a Cara zachycují nenásilného ducha My Burberry s jejich zářící energií. 

                                                      


                                                                                          

                                                                                        Soir d´Orient

 
2015 Nová vůně Soir d´Orient 
Eau du Soir je inspirována vzpomínkami z dětství Isabelle d´Ornano´ a na její procházky zahradami v Alcazaru v Seville v jižním Španělsku. Chtěla zaznamenat srdce této elegantní chyprové vůně, Seringy, jednoduchá, neobvykle bílá květina, jejíž osobitá charakteristika v těchto zahradách je to co vytváří její podstatu po setmění. Večer přichází a s ním náhle i vůně. Je to magický moment, který evokuje Eau du Soir.

Chyprovo - květinovo – orientální

Pojďme zavřít oči a objevme Soir d'Orient, jeho teplé bohatství, a jeho tajemnou hloubku.

Šumivý a okouzlující začátek

Vůně, která v sobě spojuje dokonalost italského citronu, zelená svěžest íránského galbana a smyslná kulatost šafránových akordů.

Květinové a pikantní srdce

Černý pepř z Madagaskaru zvýrazní vůni, s téměř nestoudným tajemným rozměrem a absolutně podmanivá vůně turecké růže a egyptského Gerania.

Dřevitá a tajemná vlna

Bohaté dřevité akordy santalu a tajemné kožené vůně pro somálského kadidlo v kombinaci s teplou elegancí indonéského pačuli.
Žádné komentáře:

Okomentovat